ATPŪTAS PROGRAMMA UZŅĒMUMIEM

‘’Izbaudi Maroku Rakšos!’’

Rakšos ir plaša labiekārtota teritorija, kurā atrodas gandrīz 200 dzīvnieki – vienkupru un divkupru kamieļi, lamas, alpakas, strausi, emu, trusīši, Vale melnkakla Kazas, Vale, melndeguna aitas, Poitou ēzeļi no Francijas, atraktīvie lemuri un jūrascūciņas. Vairākos aplokos ir iespējams doties iekšā un būt tiešā kontaktā ar dzīvniekiem un uzņemt ļoti skaistas bildes.

Kamieļu parks Rakši ir izcili piemērots uzņēmumu pasākumiem, nodrošinot daudzveidīgu atpūtas programmu, nakšņošanas iespējas un neierastas maltītes. 

Mielasts marokāņu stilā ar austrumu garšas niansēm

Pēc aktīvās daļas, varam nodrošināt maltīti no ‘’Camel cafe’’, piedāvājot ēdienus marokāņu stilā ar austrumu valstīm raksturīgām sastāvdaļām.

Nakšņošanas iespējas

Koncepta viesnīca «Rakši»

-Iespēja izguldit 34 – 36 personas

-Cenas sākot no 85 eiro 2 personām. Cenā iekļautas brokastis.

Viesnīcā ir 17 numuri, kas iekārtoti marokāņu stilā un viens īpašais «Rakšu» numurs. Marokāņu stils izvēlēts, jo Maroka ir kamieļu dzimtene. Katra numura iekārtojums ir atšķirīgs un viesnīcā var izbaudīt austrumniecisku atmosfēru. Interjerā izmantotas reprodukcijas ar Marokas ikdienas ainām un redzama tuksneša dzīve.

Viesnīcā ir 4 numuri ar atsevišķām labierīcībām, pārējiem ir pieejamas 4 koplietošanas vannas istabas. Viesnīcas viesiem katrā stāvā ir kopīga atpūtas telpa, kas iekārtota marokāņu stilā. Tajā pieejama bezmaksas kafija, tēja un viss nepieciešamais nesteidzīgai vīna baudīšanai.

Viesnīca ir paredzēta tiem, kas vēlas pārnakšņot dabiskā vidē un baudīt sajūtas, ko sniedz dabas un dzīvnieku klātbūtne. Šī ir lieliska iespēja ceļotājiem izbaudīt Marokas atmosfēru Latvijā .

Apartamenti «Rakši»

-Abos apartamentos kopā ir iespēja izguldīt 10 – 13 personas

-Cena sākot no 250 eiro par 5 personām. Brokastis nav iekļautas

Rakšos ir atsevišķa ēka, kurā atrodas 2 apartamenti:
-1.stāvā vienas guļamistabas apartaments
-2.stāvā divu guļamistabu apartaments.

Apartamentiem ir sava pagalma teritorija ar grilēšanās zonu un dzīvniekiem savā  sētā.