CAMEL BEAUTY

Ražots Latvijā!

Kamieļpiens tiek dēvēts par “tuksneša balto zeltu”, jo ir bagāts ar vitamīniem, antioksidantiem, nav alerģisks un tam piemīt dziedinošas īpašības

Dimants

Safīrs

Sahāra

Izsmalcināta atjaunojošā sejas maska DIMANTS

Izsmalcinātā atjaunojošā krēma maska baro un atjauno ādu, būtiski mazinot krunciņu ārējās izpausmes. Kamieļu piena ekstrakts apvienojumā ar kolagēnu un elastīnu palēnina ādas novecošanās procesus, paaugstina tās tonusu un nostiprina ādu. Maska palīdz saglabāt ādas elastību, uzlabot vielmaiņu un izvadīt toksīnus. Spēcīgs antioksidantu komplekss stimulē kolagēna sintēzi, atjauno ādas elastību un tonusu, mazina grumbiņas, veicina liftinga efektu un modelējoši iedarbojas uz sejas ovālu. Āda kļūst svaiga un atpūtusies.

Atjaunojošs un mitrinošs sejas krēms SAFĪRS

Krēms ar kamieļa pienu, jūras kolagēnu un elastīnu stimulē dabiskā kolagēna sintēzi un sekmē ādas elastības saglabāšanu, nonākot dziļākajos tās slāņos. Kamieļu piens pastiprināti sekmē ādas kolagēna atjaunošanos, efektīvi barojot un mitrinot ādu. Dabiskie mitrinātāji atsvaidzina un tonizē ādu, samazina audu tūsku un ādas jutību, izlīdzina ādas toni un sīkās grumbiņas. Augu ekstrakti un dabiskās eļļas izteikti nostiprina ādu, atjauno epidermas veselību, aizsargā no saules kaitīgās iedarbības, mazina pilsētvides un oksidatīvā stresa izraisītos ādas bojājumus. Visiem ādas tipiem.

Zīdaini maigs ķermeņa krēms SAHĀRA

Kamieļu piens sinerģijā ar hidrolizētu jūras kolagēnu izcili mitrina ādu, sekmē ādas pašas kolagēna atjaunošanos, tādējādi tiek atjaunots ādas tvirtums un elastība.Augu ekstraktu kombinācija ir bagāta ar antioksidantiem, kavē novecošanās procesus ādā, nostiprina un atjauno ādu, uzlabojot ķermeņa aprises, izlīdzinot sīkās grumbiņas. Uzlabojas ādas apasiņošana, nostiprinās kapilāru sieniņas un samazinās audu tūska.Dabīgās augu eļļas baro un mitrina ādu. Bagātīgā taukskābju kombinācija efektīvi atjauno ādu un samazina saules gaismas izraisītos ādas bojājumus, darbojas kā dabīgs UV aizsargs.