KOSMISKAIS ZOO PIEDZĪVOJUMS

Iegādājies apvienoto Rakši ZOO un Kosmosa izziņas centra biļeti visai ģimenei un pavadi brīvdienas Cēsīs, izbaudot ‘’Kosmisko ZOO piedzīvojumu’’.

Divu aizraujošu atpūtas vietu apmeklējums 5 personām — 2 pieaugušajiem un no 1 līdz 3 bērniem, maksā 83 eiro.

Īpašais piedāvājums darbosies no 2023. gada 26.decembra līdz 2024. gada 28.janvārim.

Kamieļu parka Rakši darba laiks katru dienu no 10:00 līdz 17:00, tālrunis uzziņām 20009097

Kosmosa izziņas centra darba laiks katru dienu no darba dienās no otrdienas – piektdienai 12:00 līdz 19:00, sestdienās no 10:00 – 20:00 un svētdienās no 10:00 – 18;00 (svētkos un skolēnu brīvlaikā darba laiks var mainīties), tālrunis uzziņām 27873226

Ģimenes savu atpūtu var sākt ar  kamieļu parka Rakši apmeklējumu, lai dienas gaismā paviesotos zoo, kad dzīvnieki ir aktīvāki. Rakši atrodas 7 km no Cēsīm un te mīt vairāk kā 150 dzīvnieki – vienkupru un divkupru kamieļi, lamas, alpakas, lemuri, Austrālijas ķenguri, Puatu ēzeļi, Vale melnkakla kazas, Vale melndeguna aitas, Hailandes govis, krāsainie papagaiļi Aras, emu, strausi, surikāti un mangusti. Turklāt šobrīd ģimenes pieaugumi ir lemuru un Austrālijas ķenguru ģimenēs un šī ir unikāla iespēja tuvumā apskatīt mazo lemuriņu un ķengurēnu, kas tikko izlīdis no mammas somas. Apvienotās biļetes cenā ir iekļauts Rakšu ZOO apmeklējums un lemuru barošana visai ģimenei. Turklāt, šīs kampaņas ietvaros, pakalpojumiem Rakšos ir piemērota 4 eiro atlaide vienam cilvēkam.

Pēc atpūtas svaigā gaisā un atraktīvās lemuru barošanas, tālāk dodieties uz unikālu piedzīvojumu Kosmosa izziņas centrā, kas ir izglītojošs galamērķis ģimenēm un atrodas 4 km attālumā no Rakšiem, tieši blakus Žagarkalnam. Kosmosa izziņas centra galvenais uzdevums ir veicināt bērniem interesi par dabaszinātņu, inženierzinātņu, tehnoloģijas un matemātikas jomu, skaidrot šo jomu aktualitāti un piedāvāt to apskatīt caur kosmosa prizmu. Centrā ir iespēja iepazīties ar interaktīvu ekspozīciju, caur ko apmeklētājs iepazīs kosmosa izpētes attīstību, uzzinās par iespēju dzīvošanai ārpus Zemes, trenēties kā atronauts to dara, lai uzlabotu un uzturētu savu fizisko un garīgo veselību, kā arī iejusties astronauta ādā, izspēlējot īstu kosmosa misiju starpatautiskajā kosmosa stacijā “Auseklis”. Vēl brivdienās ģimenes varēs piedalīties papildus aktivitātēs – uzbūvēt un palaist savu raķeti, kā arī vērot zinātnes šovus.