KONCEPTA VIESNĪCA «Rakši»

Koncepta viesnīcas «Rakši» numuriņu cenas un apraksts

Koncepta viesnīca «Rakši» atrodas kamieļu parkā «Rakši». Nakšņošanas cenā ietilpst brīva pārvietošanās pa zoo un gardas brokastis. Viesnīcā ir 17 numuri, kas iekārtoti marokāņu stilā un viens īpašais «Rakšu» numurs. Marokāņu stils izvēlēts, jo Maroka ir kamieļu dzimtene. Katra numura iekārtojums ir atšķirīgs un viesnīcā var izbaudīt austrumniecisku atmosfēru. Interjerā izmantotas reprodukcijas ar Marokas ikdienas ainām un redzama tuksneša dzīve.

Viesnīcā ir 4 numuri ar atsevišķām labierīcībām, pārējiem ir pieejamas 4 koplietošanas vannas istabas. Kamieļu parka «Rakši» teritorijā ir pieejama arī kafejnīca «Camel Cafe» un suvenīru veikals. Viesnīcas viesiem katrā stāvā ir kopīga atpūtas telpa, kas iekārtota marokāņu stilā. Tajā pieejama bezmaksas kafija, tēja un viss nepieciešamais nesteidzīgai vīna baudīšanai. Viesnīcas viesiem lūgums cienīt naktsmieru un ievērot klusumu no plkst. 22:00.

Viesnīca ir paredzēta tiem, kas vēlas pārnakšņot dabiskā vidē un baudīt sajūtas, ko sniedz dabas un dzīvnieku klātbūtne. Šī ir lieliska iespēja ceļotājiem izbaudīt Marokas atmosfēru Latvijā. «Rakši» ir iecienīta vieta Baltijas mērogā, pateicoties visām atpūtas iespējām, ko tā piedāvā – izjādēm ar kamieli, pastaigām ar lamām un vizināšanos ratos, ko velk lielie Puatū ēzeļi no Francijas.

Latvijas galvaspilsēta Rīga atrodas apmēram 111 km attālumā, savukārt uz tuvāko pilsētu Cēsīm, kas atrodas 7 km attālumā, ar auto var nokļūt aptuveni 10 minūtēs. Viesiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Informācijai

🐫 Ierašanās no 14:00 līdz 19:00, numuriņu atbrīvošana līdz 12:00

🐫 Auto novietot kamieļu parka «Rakši» stāvlaukumā

🐫 Kasē jāuzrāda rezervācijas apliecinājums un kases darbinieks uzliek kamieļu parka ieejas aproci «Rakšu» mazais ceļojums, kas nodrošina iespēju brīvi pārvietoties pa zoo teritoriju, izmantojot spilvenbatutu un piknika vietas (aprīkotas ar grilu, iesmiem un malku)

🐫 Ja ir vēlme iegādāties papildus pakalpojumus, tad kasē jāpiemaksā EUR 5,00 un tiek izsniegts papildus kupons katram no pakalpojumiem

🐫 Rezervācijas apliecinājums jāuzrāda «Camel cafe» un jūs laipni pavadīs uz izvēlētajiem koncepta viesnīcas «Rakši» numuriņiem

🐫 Jebkurš vīns no vīna ledusskapja maksā EUR 10,00

🐫 Viesnīcas viesiem tiek piemērota 10% atlaide «Camel cafe»